Ticari buzdolabı imalatlarında
görülmemiş kampanyalar
için bize ulaşınız.

Kalite Politikamız

Avcı Soğutma Kalite Politikamız

Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı, uygun fiyat, zengin ürün yelpazesi ve en son teknoloji kullanımıyla müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

AVCI SOĞUTMA'nın asıl amacı, müşterilerine en iyi kalitede ve uygun fiyatta ürünler sunmaktır, ürün kalitesinin sürekliliğinin ancak değişen ve gelişen müşteri isteklerinin tam olarak algılanıp, beklentilerini eksiksiz olarak yerine getirmekle sağlanacağının bilincindedir. Bu nedenle, teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek tasarım ve üretim faaliyetlerine yansıtır.

AVCI SOĞUTMA'da ana prensip, satın alımdan satış sonrasına kadar olan tüm faaliyetleri bir seferde doğru ve zamanında yapmaktır.

AVCI SOĞUTMA , sürekli gelişme için en değerli kaynağı olarak gördüğü çalışanlarına gerekli olan eğitimlerin verilmesini, başarının paylaşıldığı, katılımcı, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamının yaratılmasını sağlar.

AVCI SOĞUTMA , Müşteri Memnuniyeti’nin sürekliliğini sağlamayı, bu doğrultuda Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli iyileştirmeyi ve gerekli olan kaynaklarını en verimli şekilde kullanmayı taahhüt eder.

Vizyonumuz

Ticari buzdolapları imalatındaki konumumuzu sürekli geliştirerek soğutma sistemleri sektöründe Türkiye'de en iyi olmak; ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “sektörünün en iyisi ve örnek şirketi olmak” tır.

AVCI SOĞUTMA olarak belirlediğimiz vizyon;

Müşteri memnuniyetine ve üstün hizmet kalitesine önem ve öncelik vermek, iş ilişkisinde bulunduğumuz herkesle öncelikle güvene dayalı ilişkiler kurmak, yeniliklere, değişime ve gelişime açık olmaktır.